08.10.2014

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz Galatasaray maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesislerimizde bugün öğle saatlerinde yaptığı günün ilk antrenmanıyla devam etti.

 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman, saat 11.00’de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Antrenman basın mensuplarına açık olarak gerçekleştirildi. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda yapılan hücum-defans organizasyonlarının ardından çift kale maçla noktalandı.

 

Milli takımlarda bulunan oyuncularımız Mert Günok, Caner Erkin, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Bruno Alves, Moussa Sow ve Emmenuel Emenike ile Hakan Cinemre, antrenmanda yer almadı.

 

Aşil tendonlarında ağrı bulunduğu için tedbir amaçlı olarak bugünkü antrenmana çıkartılmayan Selçuk Şahin ile Egemen Korkmaz, Volkan Demirel, Mehmet Topuz ve Emre Belözoğlu, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

 

Emre Belözoğlu, kondisyoner Fatih Yıldız eşliğinde; solunum kapasitesini artırmak, akciğer kapasitesinin kaybolan performansını yerine koymayı hızlandırmak ve performansı artırmak için kullanılan özel bir maske ile koştu.

 

Takımımızda günün ikinci antrenman saat 18.00’de başlayacak.