16.12.2011

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçı hazırlıklarına, bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.  Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Bekir İrtegün, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve sadece ilk 30 dakikası basına açık tutulan antrenman, 1 saat 30 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5 grup halinde gerçekleştirilen top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Yapılan çift kale maçların ardından antrenman, bireysel çalışmalarla noktalandı.

Sezer Öztürk, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. A2 Takımımızın bugün Kasımpaşa ile yaptığı maçın kadrosunda yer alan Recep Niyaz, Berk Elitez, Hasan Erbey ve Erten Ersu ise antrenmanda yer almadı.

Trabzonspor maçı hazırlıkları, 17 Aralık Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Takımımız saat 18. 00’de başlayacak ve basına kapalı gerçekleştirilecek bu çalışmanın ardından Can Bartu Tesislerimizde kampa girecek.