30.10.2014

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçının hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Teknik heyet ve futbolcularımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle antrenman öncesinde dev bir Türk bayrağı açarak, basın mensuplarına poz verdi.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü ve basın mensuplarına açık gerçekleştirildi.


Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan futbolcularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman dar alanda dönüşümlü olarak yapılan 5’e 5 hücum defans organizasyonlarıyla tamamlandı.


Emre Belözoğlu, Kondisyonerimiz Fatih Yıldız ile birlikte özel antrenman programı uygularken, dünkü antrenmanı sol kasığında ağrı hissettiği için tedbir amaçlı yarıda bırakan Serdar Kesimal’ın, Göztepe Medical Park Hastanesi’nde çekilen MR sonucunda sol kasık  bölgesinde  kanama, ödem  ve kısmi yırtık  tespit edildi. Oyuncumuzun tedavisine başlandı. Gribal enfeksiyonu olan Mert Günok’un yanı sıra Egemen Korkmaz, Emmanuel Emenike ve Hakan Cinemre de özel program dâhilinde çalışmalarını sürdürdü.


Profesyonel Futbol Takımımız, Beşiktaş maçının hazırlıklarını 30 Ekim Perşembe günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde yapılacak çalışma saat 11.00’de başlayacak.