13.11.2014

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz Bursaspor maçının hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman, koşu ve ısınma hareketlerinin ardından, çeşitli parkurlardan oluşan dayanıklılık koşusuyla tamamlandı.

Fenerbahçemizin antrenmanlarını görüntüleyen ve çektiği görüntülerle teknik ekibimizin analiz yapmasına olanak sağlayan helikopter, bugünkü antrenmanı takip eden basın mensuplarının oldukça ilgisini çekti.

İzinli olduğu için dünkü antrenmana katılmayan Dirk Kuyt, bugünkü çalışmada yer aldı. Milli takımlarda bulunan oyuncularımız Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Caner Erkin, Alper Potuk, Mehmet Topal,  Bruno Alves, Moussa Sow, Emmanuel Emenike ve Michal Kadlec antrenmanda yer almadı. Egemen Korkmaz, Emre Belözoğlu, Serdar Kesimal, Mehmet Topuz ve Mert Günok, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Takımımızın bugünkü antrenmanını Fenerbahçe USA Derneğimizin yöneticileriyle Fenerbahçe Koleji öğrencileri de takip etti ve antrenman sonrası oyuncularımızla fotoğraf çektirdi.

Bursaspor maçı hazırlıkları, Can Bartu Tesislerimizde 14 Kasım Cuma günü yapılacak çift antrenmanla devam edecek. Antrenmanlar 10.30 ve 18.00’de başlayacak.