25.12.2014

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 15. haftasında, 27 Aralık Cumartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Tesislerimize gelen Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan İlhan Ekşioğlu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yalçın Haker ve Selim Kosif ile birlikte Takımımızın akşam antrenmanını izledi.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla devam eden antrenman yine dar alanda yapılan çift kale maçlarla tamamlandı. Maçı kazanan takımın oyuncuları objektiflerimize galibiyet pozu verdi.
 

Pierre Webo antrenmanın ilk bölümünde takımla birlite çalışırken, ikinci bölümde takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Hakan Çinemre ise antrenmanın tamımında takımla birlikte çalıştı. Emmanuel Emenike’nin tedavisine de devam edildi.
 
Profesyonel Futbol Takımımız Mersin İdman Yurdu maçı hazırlıklarını 26 Aralık Cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma 18.00’de başlayacak.