30.01.2015

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 18. haftasında 31 Ocak Cumartesi günü deplasmanda Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla devam etti. Tesislerimize gelen Kulübümüz Asbaşkanlarından İlhan Ekşioğlu da antrenmanın bir bölümünü izledi. 
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 18.00’de başlayan çalışma 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardından dar alanda pas organizasyonları çalışan oyuncularımız antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla tamamladı.
 

Antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Dirk Kuyt ve Raul Meireles, ikinci bölümde ise takımdan ayrı çalıştılar. Emre Belözoğlu, Bekir İrtegün ve Hasan Ali Kaldırım ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.
 

Takımımız, Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını 30 Ocak Cuma günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.30’da başlayacak.