10.02.2015

Hazirliklar Sürüyor

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu maçında 11 Şubat Çarşamba günü deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yoğun kar yağışı altında yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 18.00’de başlayan çalışma, 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman istasyon çalışmaları ve pas organizasyonları ile devam etti. Sonrasında 2 gruba ayrılan oyuncularımız dar alanda yaptıkları taktiksel ağırlıklı çift kale maçla antrenmanı tamamladılar. Maç sonunda galip gelen takım, objektiflere sevinç pozu verdi.
 

Dirk Kuyt, sol üst ön adelesinde zorlanma olan Alper Potuk ve sol diz bölgesinde ağrı bulunan Hasan Ali Kaldırım tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürdüler.
 

Takımımız, Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını 10 Şubat Salı günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma saat 12:00’da başlayacak.