20.03.2015

Hazirliklar Sürüyor

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 25. haftasında 22 Mart Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş ile  karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.


Can Bartu Tesislerimize giden Kulübümüz Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu, Ünal Uzun, Yönetim Kurulu Üyelerinden Yalçın Haker, Selim Kosif ve Metin Doğan ile Yüksek Divan Kurulu Üyesi Necdet Şentürk Takımımızın akşam antrenmanını izledi.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 25 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve çeşitli istasyonlardan oluşan çabukluk çalışmalarıyla başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla antrenman tamamlandı.


Egemen Korkmaz ve Emmanuel Emenike antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken Gökhan Gönül takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.


Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçının hazırlıklarını 20 Mart Cuma günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde yapılacak çalışma saat 18.00’da başlayacak.