28.02.2012

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 29. haftasında, 3 Mart Cumartesi günü Gençlerbirliği ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını, 1 günlük iznin ardından, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 25 dakika sürdü. 40 dakika süreyle salonda kuvvet çalışan oyuncularımız, ardından sahaya çıktı. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından, antrenman koşu çalışmasıyla noktalandı. Adalelerindeki zorlama nedeniyle Takımımızın Pazar günü yaptığı antrenmana katılmayan Orhan Şam ve Özer Hurmacı, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

A Milli Takımımızın kampından bulunan Gökhan Gönül, Serdar Kesimal ve Caner Erkin; A2 Milli Takımımızın kampında bulunan Mert Günok, Ümit Mili Takımımızın kampında bulunan Gökay Iravul ve Özgür Çek ile ülkelerinin milli takımlarında bulunun Henri Bienvenu, Miroslav Stoch, Reto Ziegler ve Joseph Yobo antrenmanda yer almadı. Özel izinli Moussa Sow, sol ön üst adalesinde yırtık tespit edilen ve tedavisini tesislerde sürdüren Bekir İrtegün ile tedavisini Almanya’da süren Sezer Öztürk de antrenmana katılmadı.

Takımımız Gençlerbirliği maçının hazırlıklarına, 29 şubat Çarşamba günü yapacağı antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesisleri’nde saat 12.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına açık gerçekleştirilecek.