22.04.2015

Hazirliklar Sürüyor

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 28. haftasında, 25 Nisan Cumartesi günü, deplasmanda Eskişehirspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesislerimizde bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

İnegöl Fenerbahçeliler Derneğimiz, antrenman öncesinde Can Bartu Tesislerimize giderek Takımımızın antrenmanını izledi. Antrenman öncesinde oyuncularımızla bir araya gelen misafirlerimiz, futbolcularımızla fotoğraf çektirme şansı da buldular.
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde basına açık olarak gerçekleştirilen antrenman saat 18.00’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu, ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Çalışma dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla tamamlandı.
 

Bruno Alves, Dirk Kuyt, Serdar Kesimal, Mehmet Topal ve Raul Meireles takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.
 

Takımımız hazırlıklarını, 23 Nisan Perşembe günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 11.00’da başlayacak.