05.07.2015

Hazirliklar Sürüyor

Profesyonel Futbol Takımımız,  Düzce Topuk Yaylası Tesislerimizde sürdürdüğü yeni sezon hazırlık kampının 6. gününde, akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanı ile çalışmalarına devam etti.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 17.30’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda koordinasyon çalışması sonrası oyuncularımız ayak tenisi maçı yaptı. Antrenman hücum-defans organizasyonlarıyla tamamlandı. Takımımızın bugünkü antrenmanını çok sayıda taraftarımız izledi. Futbolcularımız, antrenman sonrasında taraftarlarımızla bir araya gelerek imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi.
 

Emmanuel Emenike, Hasan Ali Kaldırım, Caner Erkin, Yasir Subaşı ve Jose Fernandao takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.
 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 6 Temmuz Pazartesi günü Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanı 10:30, akşam antrenmanı ise 17:30’da başlayacak.