14.10.2014

"hedef 1 Milyon Üye"

Taraftarlarımızın kulübümüzün yönetiminde ve geleceğinde daha etkin rol oynamasını sağlayacak olan "Hedef 1 Milyon Üye" projesi görkemli bir törenle tanıtılıyor.

 

Üye sayısıyla ve mali yapısıyla dünyanın en büyük spor kulübü olmak için tüzük değişikliğine giden kulübümüz, taraftarlarımızın Fenerbahçe’ye resmen üye olabilmeleri için başlattığı projeyi camiamıza, basına ve kamuoyuna detaylı şekilde yarın açıklıyor.

 

Uzun süren çalışmalar sonucunda hayata geçirilen ve kulübümüzün geleceğinin sağlam temeller üzerine inşa edilmesinde son derece önemli bir adım olan "Hedef 1 Milyon Üye" projemizin lansmanı  İstanbul Four Seasons Hotel’de yapılacak.

 

Kulüp Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan geceye iş, sanat ve spor  dünyasından çok sayıda davetli katılacak.

 

Camiamızın önde gelen isimlerinin ve sporcularımızın da hazır bulunacağı gece saat 19.30’daki kokteylle başlayacak. Saat 20.50’de ise Atik Paşa Balo Salonu’ndaki tanıtım programı start alacak.

 

Sunuculuğunu sanatçı Berna Laçin’in yapacağı "Hedef 1 Milyon Üye" lansmanında projeye ilişkin reklam filmi davetlilere ilk kez izletilecek ve reklam filmi saat 21.05’ten itibaren aynı anda tüm TV kanallarında eşzamanlı olarak yayınlanacak.

 

Sayın Aziz Yıldırım’ın yapacağı konuşmanın ardından "Hedef 1 Milyon Üye" projesiyle ilgili imza seremonisi gerçekleştirilecek.

 

"Hedef 1 milyon Üye" projesi kapsamında sürprizlerin de yer aldığı program, Fenerbahçe Televizyonu’ndan naklen yayınlanacak ve canlı yayınlamak isteyen televizyon kuruluşlarına logosuz olarak servis edilecek.

 

Kulübümüze üye olmak isteyen taraftarlarımız, başvuru yapabilecekleri şubelerin irtibat bilgilerini öğrenmek ve üyelik başvurusu  yapabilmek çin http://hedef1milyonuye.com/ internet sitesini ziyaret edebilirler.