" Hedef 1 Milyon Üye" Projesi Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantisi Yapildi

25.10.2014

" Hedef 1 Milyon Üye" Projesi Değerlendirme Ve Bilgilendirme Toplantisi Yapildi

Kulübümüzde ''Hedef 1 Milyon Üye" Projesi kapsamında derneklerin şubeleşme çalışmaları sürüyor. Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı bilgilendirme ve değerlendirme toplantısında 31 şube temsilcisi bir araya geldi.


Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzük Tadil Kongresi ile planlanan şubeleşme ve 1 milyon üye projesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunmak üzere şube yetkisi verilen 31 temsilci bir araya geldi.


Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen toplantıya Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Asbaşkanlardan Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Turhan Şahin, Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay ve Mali İşler Koordinatörü Tamer Yelkovan da katıldı.
 


Toplantıda tüzük değişikliği sonrası kabul edilen "hedef 1 milyon üye projesi'' ve şubeleşme hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
 


Temsilcilerin, yeni tüzükle ilgili sorularına Vefa Küçük, Mithat Yenigün ve Vedat Olcay cevap verirken Tamer Yelkovan şube kuruluşları, şube kayıt defterlerinin tutulması ve mali konularda bilgi verdi.
 


Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan  Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ile  Asbaşkanımız Mithat Yenigün verimli bir toplantı gerçekleştirildiğini ve hedefe ulaşmak için çalışmaların devam edeceğini söyledi.


Şube temsilcileri de “Hedef 1 milyon üye” projesi kapsamında üzerlerine düşeni yerine getireceklerini belirtti. Toplantı toplu çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.