"hedef 1 Milyon Üye" Projesinin Lansmani Yapildi

15.10.2014

"hedef 1 Milyon Üye" Projesinin Lansmani Yapildi

Kulübümüzün üye sayısı ile dünyanın en büyük kulübü olma yolunda hayata geçirdiği "Hedef 1 Milyon Üye" projesi görkemli bir törenle tanıtıldı.

 
Kulüp Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde İstanbul Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen lansmana; Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, eski ve yeni yöneticiler, divan kurulu ve kongre üyelerimiz, derneklerimiz, sporcularımız ile iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 
Lansman öncesinde Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan yöneticilerimiz “Hedef 1 Milyon Üye” projesinin önemine değindiler.


Kokteylle başlayan gecede, General Harrington Kupası ile futbol takımının 2010-2011 ve 2013-2014 sezonunda kazandığı şampiyonluk kupaları da sergilendi.


Gecede lansmanın sunuculuğunu sanatçı Berna Laçin yaptı. Törende ilk olarak Fenerbahçe Televizyonu'nun hazırladığı ve sanatçı Rutkay Aziz'in seslendirdiği Fenerbahçe tarihinden kesitler içeren klip izlendi. Daha sonra projeye ilişkin diğer televizyon kanallarıyla eşzamanlı olarak yayınlanan reklam filmi davetlilere izletildi.


Reklam filminin ardından alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Başkanımız Aziz Yıldırım, konuşmasında "Hedef 1 Milyon Üye" projesinin önemine değindi. Başkanımızın  konuşmasının tamamı için linke tıklayınız: http://1907.org/tr/haber/hedef-1-milyon-uye/5910
 

Başkanımızın konuşmasının ardından kürsüye davet edilen Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, “Fenerbahçe Spor Kulübü Hedef 1 Milyon Üye” Projesi’nin Başkanımızın ifade ettiği gibi  Fenerbahçe’ye çağ atlatacak bir proje olduğunu belirtti. Hakan Ateş, “Aslında sadece bu değil; Türkiye’de spor kulüplerinin finansal yapılarını güçlendirmeleri yönünde de örnek gösterilmesi gereken bir iş” değerlendirmesinde bulundu.


Konuşmalar sonrasında Başkanı Aziz Yıldırım ile Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş projeyle ilgili işbirliği anlaşmasını imzaladı. Gecede Fenerbahçeli futbolcuların projeyi tanıttığı filmin yanı sıra taraftarların görüşlerinin yer aldığı film de izletildi.
 

Sahneye çıkan sarı lacivertli futbolcuların üyelik kartlarını Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz verdi. Daha sonra diğer Fenerbahçeli sporcular, amatör şubelerin yetkilileri, teknik ve idari kadrolar sahneye geldi.


Sahnede çekilen toplu fotoğrafın ardından gece Fenerbahçe marşları eşliğinde son buldu.

 


Hedef 1 Milyon Üye! paylaşan: fenerbahce