"hedefimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu"

23.03.2011

"hedefimiz Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu"

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımızın Brezilyalı antrenörü Jose Roberto Lages Guimaraes "Ze Roberto", Fenerbahçemizin ev sahipliğinde İstanbul'da yapılacak Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'nde hedeflerinin kupayı kazanmak olduğunu söyledi.

Törende Milliyet Yılın Sporcusu Namık Sevik Onur Ödülü'nü alan Ze Roberto, Dörtlü Finali'nin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, "Dörtlü Final hem Fenerbahçe Acıbadem hem de Türkiye için çok önemli. Bizim de hedefimiz finale kalmak ve finalde kupayı kaldırıp, herkese bu mutluluğu yaşatmak. Bunun için de elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz" dedi.

Ze Roberto, Alex'in organizasyonda kendilerini desteklemeye gelmesini çok istediklerini ifade ederek, "Alex'in gelmesini gönülden istiyorum. Çünkü o bizim özel davetlimiz. Her geldiği maçı kazandığımız için aynı zamanda ayağı uğurlu. O yüzden Alex'in özellikle gelmesini istiyorum" diye konuştu.

Alex ise maç ve antrenman programına uyduğu takdirde Fenerbahçe Acıbadem'in Dörtlü Final'de yapacağı maçları takip edeceğini söyledi.