Holmen: "fenerbahçe'de Şampiyonluk Yaşamak İstiyorum"

20.09.2013

Holmen: "fenerbahçe'de Şampiyonluk Yaşamak İstiyorum"

İsveçli oyuncumuz Samuel Holmen, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanacak olan Günün Röportajı isimli programa birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

"Kendimi burada çok iyi hissediyorum"
Sözlerine Fenerbahçe’de olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek başlayan Samuel Holmen, "Kendimi çok iyi hissediyorum, ilk olarak bunu belirtmek isterim. Forma giydiğim iki maçı da kazandık. Güzel bir galibiyetle başladım Fenerbahçe kariyerime. Kendime de olan güvenim artıyor. Şu an için her şeyin iyi gittiğini söyleyebilirim" dedi.

"Fenerbahçe’nin büyüklüğünün farkındayım"
Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olduğunu ve bunun da farkında olduğunu belirten başarılı oyuncu, "Şimdiye kadar geldiğimiz noktada buraya alıştığımı söyleyebilirim. Kendimi buraya ait hissediyorum. Fenerbahçe’nin büyük bir kulüp olduğunun farkındayım. Bu forma altında yaptığım işten çok memnunum" diye konuştu.

"Taraftar muhteşem"
Taraftarların maçlarda oluşturdukları atmosferi de değerlendiren Holmen, "Burada en etkileyici olan şey ise taraftarlar. Bunu Fenerbahçe’nin bir futbolcusu olduğum için söylemiyorum. Bu taraftarların muhteşem olduğunu her seferinde daha iyi görüyorum. O taraftarın önüne sahaya çıktığımda çok farklı duygular hissettim" açıklamasında bulundu.

"Takımdaki her oyuncu çok kaliteli"
Takımımızın sahip olduğu kadro derinliğine ve kalitesine de değinen İsveçli yıldız, "Biz bu ligdeki en iyi kadroya sahibiz. Çok önemli oyunculara sahibiz. Şu an için Lig şampiyonluğu bizim tek hedefimiz. Söz konusu kadromuzda her oyuncunun çok kaliteli olduğuna dikkat çekmek isterim ve tabii iyi de bir kadro derinliği söz konusu. Her oyuncu kendi bölgesinde ne yapmasıgerektiğini bilen bir yapıda" ifadelerini kullandı.

"İlk rüyam Fenerbahçe formasıyla şampiyonluk yaşamak"
Kendisi için tek rüyanın Fenerbahçe forması ile şampiyonluk yaşamak olduğunu da söyleyen oyuncumuz, "Benim için bir numaralı rüya Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamak. Ben ve arkadaşlarım Fenerbahçe’nin başarısı için çalışıyoruz. Biz şampiyon olabilecek bir kalitede takımız. Hep beraber mücadele edip, takım halinde hareket ettiğimiz müddetçe bunu başarabileceğimizi düşünüyorum. Bunu dışında Milli takımımla 2014 Dünya Kupası’nda olmak benim diğer bir isteğim" dedi.

"Başarı grafiğimiz devam edecek"
Son olarak şampiyonluk için fazlasıyla mücadele edecekleri dile getiren Samuel Holmen, "Bu başarılı grafiğimizi devam ettireceğimizi söyleyebilirim. Buradaşampiyon olabilmek için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Umuyorum ki şampiyonluk kupasını buraya getiririz" diyerek sözlerini noktaladı.

Holmen’in konuk olduğu Günün Röportajı isimli program, bu akşam saat 21.00’den itibaren FB TV ekranlarında olacak.