Hublot Fenerbahçe Saatlerini Tanitti

14.10.2014

Hublot Fenerbahçe Saatlerini Tanitti

Pelé, Mourinho, Maradona, Bayern Munich, Paris Saint-Germain, Juventus gibi dev isimlerle işbirliği yapan ve 2014 FIFA Dünya Kupası’nın Resmi Saati olan HUBLOT,  Fenerbahçe Spor Kulübü için sınırlı sayıda satışa sunulacak olan  2 değişik model saati düzenlenen bir basın toplantısı ile tanıttı.
 

"Hublot Futbolu Seviyor" temasıyla yapılan basın toplantısında HUBLOT’nun Fenerbahçe’ye özel olarak tasarladığı  ve sadece 100 adet üretilen "Hublot King Power Fenerbahçe Titanium" ve açık artırma yolu ile satılacak altın kaplamalı "Hublot King Power Fenerbahçe Unique Piece" modelleri tanıtıldı.
 

Toplantıya  Asbaşkanımız İsfendiyar Zülfikari,  Hublot Türkiye Satış Müdürü David Camba,  Hublot Türkiye Distribütörü Doğuş Holding adına Şadan Gürtaş, D Saat firmasından Özhan Bayazıtoğlu yöneticilerimiz Selim Kosif ve Yalçın Haker ile Gurup şirketlerimizinin yetkilileri ve basın mensupları katıldı.
 

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Asbaşkanımız İsfendiyar Zülfikari " Hayırlı bir iş için toplandık. Fenerbahçe - Hublot işbirliğinden gurur duyuyoruz." dedi.  Hublot Türkiye Satış Müdürü David Camba  ise "Türkiye’de olmaktan ve Fenerbahçe ile bu anlaşmayı imzalamaktan gurur duyuyoruz " dedi.  2013 yılından itibaren Hubot’un Türkiye distribütörlüğünü yürüten Doğuş Holding yetkisili Şadan Gürtaş uzun bir arge çalışmasından sonra Fenerbahçe için sadece bir adet üretilen altın kaplamalı bir modelin hazırlandığını ve önümüzdeki aylarda planlanan bir organizasyonda açık arttırma yöntemiyle saatin satılacağını ifade etti. 
 

 İmza töreninin ardından saatlerin tanıtımı yapıldı.