Hulki İlgün Son Yolculuğuna Uğurlandi

29.05.2013

Hulki İlgün Son Yolculuğuna Uğurlandi

Kulübümüzün 209 sicil numaralı Yüksek Divan Genel Kurul Üyesi, eski futbolcularımızdan, çeşitli basın kuruluşlarında uzun yıllar Bâb-ı Âli’ye hizmet veren ve ’Taraftarın Hulki Abisi’ başlığı altındaki yazılarıyla tanınan Hulki İlgün, bugün düzenlenen bir dizi törenle son yolculuğuna uğurlandı.

İlk tören Dereağzı Tesisleri’nde yapıldı
Merhum Hulki İlgün’ün cenazesi, ilk olarak Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ne getirildi. Buradaki törene Mali İşler Müdürümüz Tamer Yelkovan, Kulübümüz Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz, Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Şenol Çorlu, Şube Kaptanlarımız ve eski futbolcularımızın yanı sıra basın dünyasından çok sayıda isim ile İlgün ailesinin fertleri katıldı.

Hulki İlgün, Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi
İlgün, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde düzenlenen törenin ardından Şakirin Camii’ndeki öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Ünal Uzun, Profesyonel Futbol Takımımızın Kaptanı Emre Belözoğlu ile spor ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.