İbb Maçi Hazirliklari Sürüyor

24.01.2012

İbb Maçi Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti. Bir süredir takımla çalışmalara katılamayan Bekir İrtegün, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan ve sadece ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutulan antrenman, 1 saat 15  dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma pas çalışmalarıyla devam etti. 3 grup halinde ve dönüşümlü yapılan ayak tenisi maçından sonra antrenman pas organizasyonlarıyla noktalandı.

Sol arka üst adalesinde zorlamaya bağlı ödem tespit edilen Gökhan Gönül, Kayserispor maçında sağ ayak tarak kemiğine darbe alan Joseph Yobo ve bağırsak enfeksiyonu geçiren Serkan Kırıntılı antrenmana çıkmadı. Bu oyuncularımız tedavi ve çalışmalarını tesislerimizde sürdürdü. Sol  üst ön adale grubunda ağrıları bulunan Reto Ziegler, bel ağrıları bulunan Selçuk Şahin ve yorgunluğa bağlı genel ağrıları bulunan Alex de Souza ise tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkarılmadı. Bu oyuncularımız da tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Sol kasığında ağrıları bulunan ve Universal Hastaneler Grubu’na bağlı Universal Çamlıca Hastanesi’nde çekilen MR sonucu sol kasığında zorlama tespit edilen Özgür Çek de antrenmanda yer almadı. Özgür Çek de tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Sol baldırında zorlama bulunan Sezer Öztürk ile sağ alt adale grubunda zorlama bulunan Serdar Kesimal ise Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıkları, 24 Ocak Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basına kapalı gerçekleştirilecek.