İkinci Yari Hazirliklari Başladi

02.01.2013

İkinci Yari Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, 11 günlük bir aranın ardından, ikinci yarı hazırlıkları için Can Bartu Tesisleri’nde bugün topbaşı yaptı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki ikinci yarının ilk antrenmanı saat 11.00’de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Takımımız bugün akşam saatlerinde hazırlık kampı için Antalya’ya hareket edecek.

Antrenmanda önce sahada oyuncularıyla bir araya gel alan Aykut Kocaman, herkesin yeni yılını kutladı ve öğrencilerine yeni yılda başarılar diledi.  Aykut Kocaman daha sonra, Antalya kampı hakkında oyuncularımıza bilgiler verdi.

Basına kapalı gerçekleştirilen antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı.  Çeşitli parkurlardan oluşan ve 20 dakika süren dayanıklılık koşununun ardından, antrenman pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünü de 20 dakika süren dayanıklılık koşusu oluşturdu.

Ligde oynanan son KDÇ Karabükspor maçında sol ayak bileği burkulan Sezer Öztürk, antrenmanda yer almadı. Sezer, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü.

Fenerbahçemiz, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bugün saat 21.00’de hareket edecek özel bir uçakla Antalya’ya hareket edecek. Takımımız, ikinci yarı hazırlıklarına Belek bölgesinde yapacağı kampla devam edecek.