"inanilmaz Bir Rekor Kirdik"

22.05.2011

"inanilmaz Bir Rekor Kirdik"

Asbaşkanlarımızdan Abdullah Kiğılı çok mutlu olduğunu ifade ederek, ligin ikinci yarısında 17 maçta 16 galibiyet 1 beraberlik elde ederek, inanılmaz bir rekor kırdıklarını belirtti.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Asbaşkanlarımızdan Abdullah Kiğılı "Makus talihimizi yendik, çok mutluyum. Son 2 sezondur son maçlarda kaybettik. Düşünün ki son maçta kaybettikten sonra 1 sene sonra yine son hafta şampiyonluğu yakaladık. Bu büyük bir takım olmanın görüntüsüdür. Özellikle taraftarımızı kutluyorum. Başkan, taraftar, teknik direktör, malzemecisine kadar inanç içerisinde 17 maçı tamamladık. İnanılmaz bir rekor kırdık. Tüm camiaya hayırlı olsun" dedi.


Fenerbahçe taraftarının Fenerium ürünlerine gösterdiği ilgi içinse Abdullah Kiğılı, "1 haftadır Fenerium’da korkunç bir satış vardı. Formalar bitti, yeniden baskıya gireceğiz. 15’e yakın değişik slogan ürettik tişörtler çıkacak. 8 haftalık süreçte, açılışa kadar inanılmaz bir süreç olacak. Son hafta büyük cirolar elde etti Fenerium, böyle bir taleple karşılaşacağımızı ummuyorduk. Çok büyük bir taraftarımız var. Camiamıza hayırlı olsun" diye konuştu.