İsmail Kartal: "bizim İçin Her Oyuncu Değerlidir"

08.09.2012

İsmail Kartal: "bizim İçin Her Oyuncu Değerlidir"

Profesyonel Futbol Takımımızın Yardımcı Antrenörü İsmail Kartal, son günlerde Brezilyalı oyuncularımızla ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Son günlerde benim ağzımdan Brezilyalı oyuncularımızla ilgili takımdan gönderileceklerine ilişkin bir takım haberler söyleniyor. Ben hiçbir yerde böyle bir söylemde bulunmadım. Bizim her oyuncuya kapımız sonuna kadar açıktır. Her oyuncu bizim için değerlidir" dedi.

FB TV’ye açıklamalarda bulunan Takımımızın Yardımcı Antrenörü İsmail Kartal,  Milli takımlarda bulunan oyuncularımızdan yoksun olarak gerçekleştirdikleri antrenmanların iyi gittiğini söyleyerek, "Milli takımdaki oyuncularımız dışında kalan oyuncularımızın yaptığı çalışmalar gayet iyi gidiyor. Şu an 10-11 oyuncumuz var. Serdar’ın ve Krasic’in hafif bir sakatlıkları var. Volkan ise bildiğiniz üzere bir sakatlık yaşadı ancak şu an için düzeldiğini söyleyebilirim. Zannediyorum ki hafta sonunda Mersin İdman Yurdu ile oynayacağımız maçta, takımdaki yerini alacaktır. Moussa Sow’un milli takımdan sakatlanarak geri gelmesi bizi üzdü. Çünkü son zamanlarda formunun çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Takımdaki oyuncularımızla, gayet iyi bir şekilde çalışıyoruz" açıklamalarında bulundu.

Son günlerde ise Brezilyalı oyuncularımızla ilgili çıkan haberlere de değinen İsmail Kartal;  "Bir başka konu ise son günlerde benim ağzımdan Brezilyalı oyuncularımızla ilgili kulüpten gönderileceklerine ilişkin bir takım haberler söyleniyor. Ben hiçbir yerde böyle bir söylemde bulunmadım. Bizim her oyuncuya kapımız sonuna kadar açıktır. Her oyuncu bizim için değerlidir. Her oyuncu bizim baş tacımızdır. Fenerbahçe’nin başarılı olması için hep beraber, bir ekip olarak çalışıyoruz. Ben bu tür haberlerin çok yanlış ve asılsız olduğunu Fenerbahçe taraftarına söylemek istiyorum" şeklinde konuştu.