İsmail Kartal: "camiama Ve Taraftarlarimiza Layik Olmak İçin Çok Çalişiyorum"

25.10.2014

İsmail Kartal: "camiama Ve Taraftarlarimiza Layik Olmak İçin Çok Çalişiyorum"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, evladı olduğu bu camia ve taraftara layık olmak için çok çalıştığını ifade etti. İsmail hoca, Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İsmail Kartal, "Oyuna iyi başladık, rakip ilk devre katı bir savunma yaptı. Oyunu açmakta zorlandık. Birkaç tane denememiz oldu, cılızdı bunlar. 2. yarı seyircimizin bize verdiği destekle ve yaptığımız taktiksel toplantı ile gol geldi" dedi.


Birlikteliğe vurgu yapan İsmail Kartal, “Kendi taraftarlarımızın protestosu ile karşılaştık. Ama oyuncularımız maçı bırakmadı. İçeride şimdi sordum, 11 tane net pozisyona girmişiz. Ben şunu söylemek istiyorum, ben bu camianın evladıyım. Ben bu takımı şampiyon yapmak için çok çalışıyorum. Aklımızın yettiğince camiama, taraftarıma layık olmak için çok çalışıyorum. Ortada hiçbir şey yokken, protesto edilmeyi hak etmediğimizi düşünüyorum. Bu tip maçlar olacak. Biz tıkanacağız. Biz onlar sayesinde ayakta kaldık. 3 Temmuz sürecini unutmayalım. Biz hep beraber şampiyon olacağız. Bize inansınlar, güvensinler. Kendi taraftarlarımız bize sahip çıksın. Bu oyuncular bunu hak etmiyor " diye konuştu.


2. golün ardından duygusal anlar yaşayan İsmail Kartal, "Ben biraz duygusal bir insanım. Kalbimden bir kötülük geçmez. Fenerbahçe'de başarılı olmak için çalışıyorum. Oyuncularım da bazı şeyleri hak etmediğini biliyor. Oyuncularım da bir bütün olduğumuzu göstermek istediler. Bunlar az bulunur" ifadelerini kullandı.