İsmail Kartal: "daha Etkili, Daha Agresif Olmaliyiz"

30.11.2014

İsmail Kartal: "daha Etkili, Daha Agresif Olmaliyiz"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, 2-2 biten Eskişehirspor maçı sonrasında daha etkili, daha agresif mücadele etmeleri gerektiğine vurgu yaptı.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan İsmail Kartal, “İyi başladık ama Eskişehirspor'un önemli kontrakları vardı, böyle olacağını da tahmin etmiştik. İyi mücadele ettik, kazanmak istiyorduk kazanamadık ama kaybedebilirdik de. İyi bir mücadele oldu, 3 puanı çok istedik ama olmadı, taraftarımızdan özür diliyoruz. Daha etkili, daha agresif olmalıyız, futbolun 90 dakika olduğunu unutmadan oynamalıyız. Bir ara oyundan düşüşler oldu, bunun bilincindeyiz, bu akşamdan dersler çıkaracağız. Nasıl ki bundan önce 4 puan geri düşüp lider olduysak, bundan sonra da çalışıp liderlik için savaşacağız, yine şampiyon olmak için mücadele edeceğiz.
 

Bir an önce kazanma adına oyuncularım zaman zaman risk aldılar. Eskişehirspor'u da yabana atmamak lazım. İyi bir takım ve bize karşı da iyi oynadılar. Bunlar futbolun içinde var, lig uzun maraton, önümüze bakacağız.
 
 
En azından iç sahada kaybetmeme serisinin sürmesi güzel bir şey, mağlup da olabilirdik ama 1 puan önemli bir ışık verecek, moral olacak, avantaj olacak.Oyuncularımı tebrik ediyorum."