İsmail Kartal: "gruptan Çiktiğimiz İçin Mutluyuz"

03.02.2015

İsmail Kartal: "gruptan Çiktiğimiz İçin Mutluyuz"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, “Gruptan çıktığımız için mutluyuz ve gençlerin geliştiğini görmek beni mutlu ediyor” dedi.


Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Kartal, "Kazanmak için sahaya çıktık. Bazı oyuncularımızın Trabzonspor maçı öncesi moral bulmalarını, bazı oyuncuları da test etmek istedik. Bazı gençlere de şansı vererek güzel maç ortaya çıkardık. Lider mi ikinci mi olacağımız yarınki Kayseri maçından sonra belli olacak. Gruptan çıktığımız için mutluyuz ve gençlerin geliştiğini görmek beni mutlu ediyor. Tebrik ediyorum onları” diye konuştu.


Altyapıya yatırım yapıldığını belirten İsmail Kartal, “Altyapılara yatırım yapılıyor, orada hocalarımız gece gündüz çalışıyorlar. Kupaya başladığımız ilk günden beri birkaç oyuncu ilave edersek hem Türk futboluna hem Fenerbahçe'ye katkı olacak demiştim. Lig maçlarında kadroya girmeye başladılar. Verdiğimiz emekler boşa gitmiyor. Ramazan bir gol attı, Uygar da iyi oynadı. Diğer genç oyucular da iyi oynadılar. Keşke hepsine şans verebilsem” ifadelerini kullandı.


Trabzonspor maçına kazanmak için çıkacaklarını söyleyen İsmail hoca, “Şampiyonluğa oynuyoruz, şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz, lideriz. Trabzonspor maçına kazanmak için çıkacağız. Sanıyorum tribünler tamamen dolacak. En iyi şekilde konsantre olup, kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.