İsmail Kartal: "hak Ettiğimiz Bir Galibiyet Oldu"

12.12.2014

İsmail Kartal: "hak Ettiğimiz Bir Galibiyet Oldu"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Sivasspor karşısında hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını ifade etti. Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, “Bunu bekliyordum açıkçası. Güzel bir maç oldu. Attığımız kadar da kaçırdık. Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum" dedi.
 

İsmail hoca, “Zaman zaman ufak tefek bireysel hatalar yaptık ama buna rağmen oyuncularım ne yaptıklarını bilerek oynadılar. Bu tip maçlarda yeterli derecede bir farkı yakaladıktan sonra konsantrasyon düşüklüğü oluyor" şeklinde konuştu.
 

Forvet oyuncularının üzerindeki baskıyı attıklarını söyleyen İsmail Kartal, "Yolumuza devam ediyoruz. 3 puan camiamıza hayırlı olsun. Bu sene bazı maçlarda zorlanıyorduk. Ya kendi kalemize atıyorduk, ya erken gol yiyorduk. Bu kez yediğimiz gole çabuk cevap verdik. Hücumsal anlamdaki oyuncularımın üzerinde baskı vardı. Onların da gol atmalarından dolayı mutlu oldum" ifadelerini kullandı.
 

Sivasspor kalesine 2 gol atan Moussa Sow'un performansını değerlendiren başarılı teknik adam, "Moussa çok istiyordu gol atmayı. İyi çalışıyor. Gol attığı için de onun kadar ben de mutlu oldum" yorumunda bulundu.