İsmail Kartal: "hatalarimizdan Ders Çikaracağiz"

29.09.2012

İsmail Kartal: "hatalarimizdan Ders Çikaracağiz"

Profesyonel Futbol Takımımızın Yardımcı Antrenörü İsmail Kartal, bugün oynadığımız Kasımpaşa karşılaşmasında Takımızın genel olarak kötü oynadığını belirterek, "Takım olarak bu hatalardan ders çıkaracağız" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan İsmail Kartal; "Kasımpaşa'yı tebrik ederiz. Her ne kadar antrenörleri olmasa da yardımcı antrenörleri yönetiminde iyi mücadele ettiler. Kasımpaşa, maçın başından sonuna kadar oyunda iyi olan taraftı. Bu galibiyeti hak ettiler. Sonuç olarak mağlup olduk ve bunun için bahanemiz yok. Evet, saha da kötü idi ancak bu bir bahane değildir ve biz kötü oynadığımızı kabul ediyoruz. Bugün alınacak galibiyet şampiyonluk yolunda önemli bir adım olacaktı. Kazanmalıydık. Takım olarak herkes; yöneticisiyle, oyuncusuyla… ders çıkaracağız" açıklamasını yaptı.

Takımımızın hafta içinde yaptığı antrenmanda, Taraftarlarımızın Can Bartu Tesisleri'ne gelerek Takımıza destek verdiğini, ancak bu desteğin bugün yerini bulmadığını üzülerek söyleyen Profesyonel Futbol Takımımızın Yardımcı Antrenörü İsmail Kartal, "Bu akşamki maça iyi hazırlanmıştık. Tranzonspor maçından sonra hafta içinde yaptığımız antrenmanda taraftarlarımızın bizi desteklemeye geldiler. Ben bu destekten dolayı çok teşekkür ederim. Ancak bazen bu destek karşılıksız kalabiliyor. Biz kötü oynadık ve pek fazla da denecek bir şey de yok. Taraftar bizim için baş tacıdır. Zaman zaman bazı tezahüratlar yapılır ama ben dediğim gibi taraftar bizim için baş tacıdır" şeklinde konuştu.