İsmail Kartal: "istediğimizi Elde Ettik"

04.03.2015

İsmail Kartal: "istediğimizi Elde Ettik"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Mersin İdmanyurdu karşısında istedikleri sonucu elde ettiklerini ifade etti.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa karşılaşmayı değerlendiren İsmail Kartal, “Maçtan öncede konuştuğumuz gibi avantajlı bir skorla dönüp, derbiye moralli gitmek istiyorduk. İstediğimizi elde ettik. Maça tutuk başladık ama sonrasında iyi pas yaparak iyi organize olarak golleri bulduk. İkinci yarı rakibin daha risk alarak geleceğini biliyorduk, bir gol attılar. Bizde ikinci yarı da 1-2 tane daha pozisyon yakaladık. Sonuç olarak buradan istediğimizi aldık. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. İkinci maç için önemli bir avantaj elde ettik” dedi.
 
 
Ardından Pazar günü oynayacakları derbi ile ilgili de Kartal, “Kendi evimizde bir derbi oynayacağız, kazanarak avantaj elde etmek ve ligin zirvesine yükselmek istiyoruz. Maçı kazanmayı hedefliyoruz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz” yorumunda bulundu. 
 

Diego’nun performansı içinse İsmail Kartal, “Diego'yu çok iyi buldum. Çalışmalarına devam ediyor. Bir patlama yapmasını bekliyorduk, bugün bunun sinyallerini verdi. İnşallah bize faydalı olur" diyerek sözlerini tamamladı.