İsmail Kartal: "iyi Mücadele Ettik"

31.01.2015

İsmail Kartal: "iyi Mücadele Ettik"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Kardemir Karabükspor karşısında disiplinli bir oyun anlayışla iyi mücadele ettiklerini belirtti.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, öncelikle karşılaşmayı değerlendirdi. Başarılı teknik adam, “Geçen hafta iyi başladık, devam ettirmek istiyorduk ve iyi hazırlandık. Daha tempolu oynayabilirdik. Akışkan oyun oynamadık ama disiplinli oynadık. Rakibe fazla pozisyon vermedik. Bizim ise 4-5 tane vardı ikisini değerlendirdik. Kazandık 3 puan aldık, oyuncularımı tebrik ediyorum. Yolumuza devam ediyoruz. 4 sezon oluyor galiba Karabük'ü burada ilk defa yeniyoruz. Geçen sene buzlu zemin vardı, bugün iyi zemin olmasa da buz yoktu. Yolumuza devam ediyoruz, Karabük'e de başarılar diliyorum” dedi.
 

Gökhan Gönül’ün sakatlık durumu ile ilgili soruya İsmail hoca, “Gökhan’ın sakatlığının ciddi olacağını sanmıyorum. Doktorlar hafta sonuna yetişebileceğini söylüyor. Son haftalarda sakatlık fazla yaşıyoruz aldığımız darbelerden dolayı. Her şeye rağmen akıllı, disiplinli oynayarak kazanmasını bildik" yanıtını verdi.