İsmail Kartal: "kendimize Yakişir Futbol Oynadik"

14.02.2015

İsmail Kartal: "kendimize Yakişir Futbol Oynadik"

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Gaziantepspor karşısında kendilerine yakışır futbol oynayarak, sahadan farklı galibiyetle ayrıldıklarını belirtti.
 

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, öncelikle karşılaşmayı değerlendirdi. Kartal, “İlk devre başlangıç iyi oldu, golü bulduk. Sonra duraklama oldu, benim hiç istemediğim rakibe birkaç pozisyon verdik. İkinci yarı taktiksel değişiklik yaptık, kontrolü elimize aldık. Ard arda gelen goller oldu. Daha farklı kazanabilirdik. Bu tip zeminlere alışmamız lazım. Bu yarışta hem iyi oynayarak 3 puan almazsınız. Geçen hafta atamadıklarımızı bu hafta attık. Böyle zeminde, böyle koşullarda özellikle ikinci yarı kendimize yakışan bir futbol oynadık” diye konuştu.
 

Selçuk Şahin ile ilgili soruya İsmail Kartal, “24 kişilik takımız her oyuncumuz oynayabilir. O giriyor, bu çıkıyor, biz 24 kişiyiz. Benim felsefem her oyuncu hazır olmalıdır, biz bunu sağladık. Herkes birbirine destek oluyor, iyi çalışıyoruz. Şu ana kadar iyi getirdik, devam ettirip şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.