"iyi Bir Hazirlik Maçi Oldu"

23.08.2011

"iyi Bir Hazirlik Maçi Oldu"

Oyuncumuz Özer Hurmacı, Werder Bremen maçının kendileri için iyi bir hazırlık maçı olduğunu belirterek, kazanmanın her zaman önemli olduğununu ifade etti. 

Maçın ardından basın mensuplarına karşılaşmayı değerlendien Özer Hurmacı, "Takım olarak 3 hazırlık maçı yaptık. Bu maçtan da galip ayrıldığımız için öncelikli sevinçliyiz. Kazanmak önemli. Bu bizim için iyi bir provaydı. Werder Bremen çünkü çok güçlü bir rakip. Zaman zaman iyi oynadık. Zaman zaman iyi pozisyonlara girdik. İyi bir hazırlık maçı yaptık. Şampiyonlar Ligi’nde yapacağımız maçlar düzeyinde bir rakiple karşılaştık" dedi.

Kendi performansı ile ilgili soru üzerine Özer, "Ben ilk defa 2 yıl aradan sonra hazırlık kampı geçirdim. Ve şansıma iki tane hazırlık kampı geçirdik. Kuvvetimi kazandığımı düşünüyorum. Hocam görev verdiği sürece elimden geleni yapmaya çalışacağım" diye konuştu.

Attığı gol ilgili Özer, golde büyük payın Uğur Boral’a ait olduğunu belirterek, "Uğur topu çok iyi kesti. Bana sadece ayağımı uzatarak topa dokunmak kaldı" dedi.