"iyi Performansin Ardindan Başari Geliyor"

22.05.2011

"iyi Performansin Ardindan Başari Geliyor"

Oyuncularımızdan Emre Belözoğlu, kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, ikinci yarıda gösterdikleri başarılı performansın ardından şampiyonluğun geldiğini söyledi.


Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, "Çok mutluyuz. Benim üçüncü sezonum Fenerbahçe'de bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Geçen sene talihsiz bir son maç yaşasak da bu sezon gösterdiğimiz performansla şampiyonluğu hak ettik. İkinci yarıda gösterdiğimiz performans çok iyiydi" dedi.


Trabzonsporlu oyuncuları da tebrik eden Emre, "Trabzonspor'da sadece futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum, büyüklerinin oyunlarına ve tahriklerine gelmeden sadece futbollarını oynadılar. Tek bir haram puan kazanmadık ve tek bir haram lokma geçmediği boğazımızdan" diye konuştu.


Ligin ikinci yarısında gösterdikleri performans içinse Emre, "Ben ikinci yarının ilk 5 haftalık periyodundan sonra buna çok inandım. Takım arkadaşlarımız da buna inandı. Büyük takımlarda ikinci yarıda böyle bir performans var mı bilmiyorum Türkiye liglerinde. Ama böyle bir performans sergilerseniz başarı da peşinden geliyor" ifadelerini kullandı.