İzmir'de Hedef 1 Milyon Üye Organizasyonu Gerçekleştirildi

08.05.2016

İzmir'de Hedef 1 Milyon Üye Organizasyonu Gerçekleştirildi

Kulübümüz Başkanı Aziz Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla İzmir’de Hedef 1 Milyon Üye organizasyonu düzenlendi ve Kulübümüze yeni üyeler kazandırıldı.
 

İzmir Şube Başkanı Hüseyin Canpolat'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Başkanımız Aziz Yıldırım, Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat, Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay, İzmir Şubesi yöneticileri, yeni üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.
 

Üyeler, Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimizi büyük bir coşkuyla karşıladı. Etkinlikte İzmir Şubesi Kurucu Başkanı Aykut Oktar bir çekiliş düzenledi. Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat ve Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay'ın çektiği kura sonrasında üyeler çeşitli hediyeler kazandı.
 

Başkanımız Aziz Yıldırım: “İzmir’de ilk defa Fenerbahçelileri bu kadar kalabalık görüyorum”

Organizasyonda bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçelilerin üye olarak kulübe sahip çıkması gerektiğini söyledi. Organizasyona gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız, “İzmir’de ilk defa Fenerbahçelileri bu kadar kalabalık görüyorum. Onun için biraz şaşırdım. İnşallah hepiniz üyesiniz. Hepinizin üye olması lazım” dedi.
 

Üyelikle ilgili başından geçen bir olayı da anlatan Başkanımız,  “Dün yurt dışındaydım. Önemli bir markanın ortaklarından birisi yanıma geldi ve Fenerbahçeli olduğunu söyledi. 1907 tribününde yeri olduğunu belirtti. Ailece, 3-4 kişilik yerleri olduğunu söyledi. Yaptıklarını anlattı. Kulübe üye olup olmadığını sorduğumda ise, ‘Hayır, değilim’ dedi. Peki o zaman seni üye yapacağız dedim. Onu da üye yapacağız. Lütfen hepiniz üye olun” çağrısında bulundu.
 

Başkanımız Aziz Yıldırım:  “Kulübümüzü daha ileriye götürebilmek için de el birliğiyle çalışmamız lazım”

Fenerbahçe kimliğine vurgu yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, ”Sivil Toplum Örgütü olarak zaten kimliğimizi, bütün Türkiye, Dünya biliyor. Bu kimliği daha sağlam hale getirmek için kulübe sahip olmak lazım. Üye olduk, ne yapacağız; değil. Kulübe her zaman gelebilirsiniz, kulübün sorunlarıyla ile ilgili bizlerle yazışabilir, yol gösterebilirsiniz. Yalnız ben şahsımla ilgili demiyorum, kulüp yönetimi, kulübün bütün çalışanlarıyla diyalog kurabilirsiniz.  Kulüp için ne yapılması gerekiyorsa, beraber yapmak lazım. Artık bizlerin, yöneticilerin çok fazla yapacağı bir şey yok. Çünkü zaman yetmiyor. Bizler amatörüz, bunu zevk için yapan, uğraşan, bu sevda içerisinde zamanımızı, her şeyimizi aşmış vaziyetteyiz.  Bütün Fenerbahçelilerin, yalnız İzmir’deki sizler için söylemiyorum, herkesin sahip çıkması lazım. Kulübümüzü daha ileriye götürebilmek için de el birliğiyle çalışmamız lazım.   İnşallah hepiniz kulübe üye olursunuz. Hep beraber Fenerbahçe’ye  faydalı işler yaparız. Bir arzunuz, isteğiniz olursa da konuşuruz. Teşekkür ediyorum” dedi.
 

Başkanımız Aziz Yıldırım konuşmasının ardından üyelerle tek tek sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi. Daha sonra Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz, yeni üyelere rozet takarak üyelik formlarını verdi.
 

Başkanvekilimiz Mithat Yenigün ve Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat da Hedef 1 Milyon Üye Projesi'nin kulüp için çok önemli olduğunu belirttiler. Fenerbahçe İzmir Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat da tüm Fenerbahçelilerin Hedef 1 Milyon Üye Projesi'ne destek vermesi gerektiğini vurguladı.Organizasyon toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.