Jacek Winnicki: "fenerbahçe Dünyanin En Büyük Kulüplerinden Biri"

21.08.2014

Jacek Winnicki: "fenerbahçe Dünyanin En Büyük Kulüplerinden Biri"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Polonyalı yeni antrenörü Jacek Winnicki, Fenerbahçe’nin dünyanın en büyük kulüplerinden biri olduğunu ve burada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

Akşam saatlerinde İstanbul’a gelen Polonyalı antrenörü Jacek Winnicki’yi,  Atatürk Havalimanı’nda Takım Menajerimiz Didem Akın karşıladı.

 

Jacek Winnicki: "Fenerbahçe ailesine teşekkür ediyorum"
 

FB TV mikrofonlarına konuşan Jacek Winnicki, "Burada olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Fenerbahçe, Dünya’nın en büyük kulüplerinden biri. İnanılmaz, büyük bir marka. Burada olduğumdan dolayı çok mutluyum. Fenerbahçe ailesine teşekkür ediyorum. Taraftarımız gerçekten büyük bir taraftar. Türkiye hakkında çok şey biliyorum tabi ama yaşadıkça, tanıdıkça öğreneceğim" dedi.

 

Didem Akın: "Jacek Winnicki, Avrupa’nın en önemli ve tecrübeli antrenörlerinden biri"
 

Jacek Winnicki için "Avrupa’nın en önemli ve tecrübeli antrenörlerinden biri" diyen Takım Menajerimiz Didem Akın, "Onun koçluğunda inşallah hedeflerimize ulaşacağız. Kupalarla dolu bir yıl olur" temennisinde bulundu.

 

Didem Akın: "İnşallah kupalarla dolu bir yıl olur"
Yeni sezon çalışmalarının yarın başlayacağını söyleyen Didem Akın,  "Yarın ilk antrenmanımızı Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da yapacağız. Genç oyuncularla sezonu açacağız. 6 oyuncumuz şu anda A milli takım kadrosunda..2 oyuncumuz da Amerika milli takımında. Onlar, aramıza daha sonra katılacak. Bugün de fikstür çekimi gerçekleştirildi. İnşallah kupalarla dolu bir yıl olur" diyerek, sözlerini noktalandırdı.