Jacek Winnicki: "final Four İçin Bir Galibiyet Daha Gerekli"

04.03.2015

Jacek Winnicki: "final Four İçin Bir Galibiyet Daha Gerekli"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın antrenörü Jacek Winnicki, kaptan Birsel Vardarlı ve Tina Charles, Galatasaray Odeabank karşısında elde ettikleri galibiyet sonrasında Fenerbahçe Televizyonu mikrofonlarına konuştu. 
 

Jacek Winnicki: "Abdi İpekçi’ye kazanmaya gidiyoruz"
Galibiyetten dolayı mutlu olduklarını dile getiren Jacek Winnicki, “Ama sonuçta 1 maç kazandık. Final Four için bir maç daha gerekli. Taraftarlara da verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 

Cuma günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynayacakları maça da değinen Polonyalı antrenör, “Tabi ki zor bir karşılaşma bekliyoruz. Bugünkü karşılaşmadan dersler çıkartacağız. Abdi İpekçi’ye kazanmaya gidiyoruz” diye konuştu. 
 

Birsel Vardarlı: "Taraftarlara da teşekkür ediyorum"
Karşılaşmayı değerlendiren Kaptan Birsel Vardarlı Demirmen de, “Maçın ilk devresi iyi oynadık. İkinci devre farkın kapanması bize yakışmadı. Şimdi bir adım öndeyiz. Cuma günü de kazanıp Final Four’a kalmak istiyoruz. Taraftarlara da teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 
 

Tina Charles: "İyi takım oyunu oynadık"
Tina Charles ise, “İyi takım oyunu sergiledik. İyi savunma yaptık. Hücumsal anlamda takım arkadaşlarım skoru yukarı çektiler bende ekibe yardımcı olmaya çalıştım” dedi.