Jacek Winnicki: "maçi Son 5 Dakikada Kaybettik"

10.04.2015

Jacek Winnicki: "maçi Son 5 Dakikada Kaybettik"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Antrenörü Jacek Winnicki ve takım kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen, Kadınlar Euroleague Final Four yarı final maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuştu. 
 

USK Prag karşısında iyi savunma yaptıklarını ancak hücumda iyi olmadıklarını belirten Winnicki sözlerine şu şekilde devam etti: “USK Prag takımını tebrik ediyorum. Skor son periyotta 48-48 de eşitlenmişti. Son 5 dakika hücuma çözüm bulamadık. Savunmamız iyiydi ama hücumda iyi değildik. Karşılaşmayı son 5 dakikada kaybettik. Elimizde kalan şey olan Dinamo Kursk maçına hazırlanacağız.”
 

Birsel Vardarlı Demirmen: “Savunmada fazla problem yoktu ama hücumda istediğimiz gibi değildik”

Kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen ise, “Aslında maça iyi başladık. İlk devre öndeydik. İşler istediğimiz gibiydi. İstatistiklerde şut yüzdemiz oldukça düşük. Son periyotta fark 8 sayıya çıktıktan sonra tekrar müdahale yapamadık. Oynadığımız maçlara bakılırsa 49 sayı çok az. Savunmada fazla problem yoktu ama hücumda istediğimiz gibi değildik. Pazar günü Dinamo Kursk ile karşılaşacağız. O maça hazırlanacağız” dedi.