James Nunnally: "çok Özel Bir Oyuncu Grubunun İçindeyim"

04.10.2016

James Nunnally: "çok Özel Bir Oyuncu Grubunun İçindeyim"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın yeni transferlerinden James Nunnally, çok özel bir oyuncu grubunun içinde olduğunu söyledi.

 

FB TV’de canlı yayında açıklamalar yapan James Nunnally, FB TV’nin yenilenen stüdyoları ve HD yayın hakkında, “Muhteşem stüdyolar, harika bir ortam, harika bir teknoloji. Son moda dokunmatik ekranları da inceledim, çok beğendim” ifadelerini kullandı.


Yeni geldiği takımı hakkında James Nunnally, “Takımda yeni bir parçayım. Sisteme alışmaya çalışıyorum. Çok özel bir oyuncu grubunun içindeyim. Önemli olan bu adaptasyonu sağlamak” dedi.


Fenerbahçe’ye gelmeden önce bazı görüşler aldığını ve ABD’de Takımımızın yetkilileriyle görüştüğünü belirten, James Nunnally, Koç Obradovic hakkında ise, “Çok tutkulu. Bu oyuna tutkuyla bağlı. Avrupa’nın belki de en iyisi. O nedenle söylediklerini dinlemelisiniz ve uygulamaya çalışmalısınız. Bazen sert görünebilir ama biliyorsunuz ki bunu sizin gelişiminiz ve takım için yapıyor. Onun için koçu dinlemek faydalı diyebilirim” ifadelerini kullandı.Hedefler hakkında Nunnally, “Oldukça yüksek.  Takımın çoğu aynı kaldı ve takımın kimyası harika.  Bizim hedefimiz bir adım daha atıp Avrupa Şampiyonluğunu almak. Lig ve Euroleague zorlu ve bu yıl farklı formatta. Bu nedenle zor bir sezon olacağını söyleyebilirim.Tüm takımlara saygı göstermeliyiz ama her şeyden önce de kendimize saygı göstermeliyiz” diye konuştu.Basketbol aklının ve hücum yönünün iyi olduğunu, iyi şut attığını söyleyen James Nunnally, taraftarlar hakkında ise “Ne kadar iyi olduklarını biliyorum. Taraftarlarımız harika. Hazırlık maçlarında bile bunu gördüm. Gerçekten Avrupa’nın harika basketbol taraftarlarından birine sahibiz. Ortam harika. Sözleşmeyi imzalamadan önce ve sonra bile taraftarlardan büyük ilgi gördüm, sosyal medya üzerinden bana ulaştılar. İstanbul’da da bir insanını istediği her şey var” diye konuştu.

 

Son olarak taraftarlara seslenen James Nunnally, “Harika bir sezona hazır olun. Biz her zamanki gibi sert olmak için mücadele edeceğiz” dedi.