Jose Fernandao:"takim Halinde Herkes En İyisini Verdi"

15.08.2015

Jose Fernandao:"takim Halinde Herkes En İyisini Verdi"

Eskişehirspor karşısında ikinci golümüzü kaydeden Brezilyalı oyuncumuz Jose Fernandao, takım halinde herkesin en iyisini ortaya koyduğunu söyledi.


Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Fernandao, “Çok mutluyum. Herkesin benden beklentisinin bu olduğunun farkındayım. Herkes benden sürekli goller atmamı istiyor. Her zaman bunun için çalışacağım, her zaman elimden gelenin en iyisini vermeye çalışacağım, Fenerbahçe formasıyla sahada olduğum her dakika. Bu takım için olabildiğince gol atmak istiyorum. Bütün takımı tebrik etmek lazım. Takım halinde herkes en iyisini verdi. İçinde ne varsa herkes sahaya koymaya çalıştı. Sezon boyunca da böyle olacak bizim için. Konsantrasyonumuzu korumak mecburiyetindeyiz. Sezon boyunca kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi.


Fenerbahçe için ellerinden gelenin en iyisini ortaya koyacaklarını ifade eden golcü oyuncu, “Kaç gol atarız bilmiyorum. Fenerbahçe için elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışacağız, hep maksimumuzu vermeye çalışacağız. Önemli olan Fenerbahçe’ye yardım edebilmemiz, bu takımın kupalar kazanmasına katkıda bulunmamız. Biz Fenerbahçe’nin başarısı için mücadele ediyoruz. Bu takımla başarılı olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.