Josef De Souza: "orada Atacağimiz Gol Tur İçin Yeterli"

28.07.2015

Josef De Souza: "orada Atacağimiz Gol Tur İçin Yeterli"

Yeni transferlerimizden Brezilyalı oyuncu Josef de Souza henüz yolun başında olduklarını, az zamandır beraber çalıştıklarını ve taraftarımızdan sabır beklediklerini ifade etti.Deplasmanda atacakları golün tur için yeterli olacağını hatırlatan Brezilyalı oyuncu, kaliteli bir ekip olduklarının altını çizdi.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa maçı değerlendiren Josef de Souza, “Bireysel anlamda güzel karşılaşma oldu benim için. İyi ritim yakaladım ve bu ritmi korudum. İyi karşılaşma oldu, taraftarlarımız tarafından iyi karşılandım . Harika bir atmosfer yarattılar. Hala bizim için işler kötü değil. Orada atacağımız 1 gol tur için yeterli olacaktır” dedi.
 

İkinci maçın zor olacağını ifade eden Souza, “Birbirini ezberlemiş bir takıma karşı oynuyoruz. Özellikle  ikinci yarı topa daha fazla sahip olabildiğimizi gösterdik. Onların kalemizde pek etkili olduklarını söyleyemem” diye konuştu.
 

Yeni bir takım olduklarını belirten Brezilyalı oyuncumuz, “Hala yolun başındayız. Yeni bir takımız. Daha hızlı oynamak zorundayız. Çok iyi transferler yapıldı bu takım için. Az zamandır beraber çalışıyoruz. Bunun için taraftarlarımızdan sabır bekliyoruz. Kaliteli oyuncularımız var. Umarım önümüzdeki maçı kazanır ve bu süreç bizim için hızlanır” ifadelerine değindi.