Josef De Souza: "sonuna Kadar Mücadele Ederek Galip Geldik"

13.12.2015

Josef De Souza: "sonuna Kadar Mücadele Ederek Galip Geldik"

Brezilyalı oyuncumuz Josef de Souza, 1-0 galibiyetimizle sonuçlanan Medipol Başakşehir karşısında sonuna kadar mücadele ederek galibiyeti aldıklarını söyledi.
 

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Josef de Souza, “Medipol Başakşehir’in iyi ve kaliteli bir takım olduğunu biliyorduk. İlk yarıda iyiydik, gol pozisyonu da bulduk ama değerlendiremedik. İkinci yarıda iyi performans sergiledik. İkinci yarıda ise hatalar yaptık, iyi oynayamadık ve zemin de bize bu konuda yardımcı olmadı. Daha önceki performanslarımızı ortaya koyamadık ama sonuna kadar mücadele ederek bu galibiyeti, bu ödülü aldık” dedi.
 

Brezilya'da 25 maç oynadığını ve bazen kendisini yorgun hissetiğini ifade eden Brezilyalı oyuncu, “Brezilya'dan sonra böyle devam etmek zorlayıcı olmaya başladı. Ama bunu bu şekilde devam ettirmeye çalışıyorum. Bazen istediğim gibi katkı yapamıyorum ama takımım için mücadele ediyorum ve her zaman sahada olmak isterim. Hocamızın kararı tabii ki, işler benim için iyi gitmiyorsa hocamız beni dinlendirebilir de” ifadelerine değindi.