Kadin Taraftarlarimiz İ.b.b. Maçinda Fenercell Tribünü'ndeydi

01.10.2011

Kadin Taraftarlarimiz İ.b.b. Maçinda Fenercell Tribünü'ndeydi

Kadın taraftarlarımız Fenercell Tribünü’nde Profesyonel Futbol Takımımızı desteklemek için tek yürek oldu.

Fenercell tarafından kadın taraftarlarımıza özel kurgulanan kampanyada,  Fenercell’in faturalı tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan kadın taraftarlarımız İBB maçına çift kişilik bilet hakkı kazanarak bu coşkuya ortak oldu! 

Fenercell Tribün’deki kadınlara yapılan özel kampanyaya destek olma amacıyla  başta Sn. Yasemin Merçil olmak üzere Bayan Voleybol Takımımız, Fenerbahçeli ünlü kadın yüzlerimizden Berna Laçin, Feryal Pere ve Lube Ayar’ın da katılımıyla kadın taraftarlarımız  Fenercell’in Tribünü’nde ki maç coşkusuna ortak oldu. Ayrıca maskot bandonun katılımıyla Fenercell Tribünü’nde renkli dakikalar yaşandı !

Maç öncesi Fenercell Tribün’ünü ziyaret eden Dernek Başkanımız ve Kulübümüz Asbaşkanlarından Sn. Ali Y. Koç, Fenercell’in davetlisi olarak Fenercell tribününü dolduran kadın taraftarımızın desteğine değindi, Fenercell ile konuşarak kulübe gelir sağlamanın önemine vurgu yaptı.

 Sn. Ali Y. Koç’un Fenercell’e 1 Milyon Abone Hedefi :

"Taraftarımız bizim gurur ve hayat kaynağımız. Ne mutlu ki zor günlerimizde de; kadın-erkek-çocuk taraftarımız tüm büyüklük ve gücüyle kulübüne sahip çıkmaktadır. Geçen hafta Manisa maçında tribünleri dolduran kadın taraftarlarımız bu maçta da Fenercell’in davetlisi olarak Fenercell tribününü doldurdular. Taraftarımız, FB’nin diğer markalarına gösterdiği yoğun ilgi ve desteği, Fenerbahçe’linin cep telefonu hattı olan Fenercell’e de gösteriyor.

Kulüp olarak Fenercell’i kurarken 5 yılda 1 milyon abone hedefi koymuştuk.  Bugüne kadar 400 bin abone kaydederek kulübe tam 5 milyon TL’lik kaynak sağladık. Fenercell, cazip tarifeleriyle, taraftarımıza konuşarak destek olma imkanı sağlıyor.

Taraftarımızın desteğiyle, sadece 2 yılda 5 milyon TL gelir elde ettiğimiz Fenercell’le şimdi yeni bir rekora imza atalım istiyoruz. Hedefimiz camiamızın büyüklüğüne yakışır olacak.  Fenerbahçe Spor Kulübü’nün markasına yakışır olması için, kendimize bu sezonun sonuna kadar 1 Milyon Fenercell’li hedefi koyduk.

Camiamızın gücünü ve Fenerbahçe sevgisini görmesi gereken herkes yakından hissedecek, bizi susturamayacaklarını Fenercell ile konuşarak göstereceğiz.1 milyon aboneye eriştiğimiz zaman çok önemli bir gelir potansiyeli de yaratmış olacağız.

Fenerbahçe’nin destek hattı Fenercell’dir, tüm taraftarlarımızdan bu sezon Fenercell’e transfer olmalarını bekliyorum.

Bu sezon hep beraber Fenercell’le konuşuyoruz."