Kadın ve Erkek Basketbol Takımlarımız Deprem Bölgesi için Omuz Omuza

30.01.2020

Kadın ve Erkek Basketbol Takımlarımız Deprem Bölgesi için Omuz Omuza

Kulübümüz, geçtiğimiz hafta meydana gelen ve bizleri üzüntüye boğan deprem felaketinin yaralarını sarabilmek adına, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ile Metro Enerji Spor Salonu'nun kapılarını vatandaşlarımıza açıyor.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ile Metro Enerji Spor Salonu, 31 Ocak Cuma gününden itibaren, 2 Şubat Pazar günü 18:00'e dek vatandaşlarımızın, Elazığ ve Malatya için ileteceği kışlık kıyafetler ve hijyen malzemelerini toplayabilmek adına kapılarını açacaktır.

Bu süreçte Kadın Basketbol Takımımızın 31 Ocak Cuma günü 20:00'de Ormanspor ile Metro Enerji Spor Salonu'nda, Erkek Basketbol Takımımızın ise 2 Şubat Pazar günü 15:15'te Türk Telekom ile Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynayacağı maçlara gelecek taraftarlarımız da yardım malzemelerini, salon görevlilerine aşağıda belirtilen noktalarda teslim edebilecektir.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda malzemelerin toplanacağı alanlar şu şekildedir:

31 Ocak Cuma:
- Ülker Spor ve Etkinlik Salonu doğu girişi (ana giriş) danışma noktası (18:00'e kadar)
- Metro Enerji Spor Salonu girişi (18:00'den sonra)

1 Şubat Cumartesi:
- Ülker Spor ve Etkinlik Salonu doğu girişi (ana giriş) danışma noktası

2 Şubat Pazar:
- Ülker Spor ve Etkinlik Salonu doğu ve batı girişleri

Toplanacak tüm yardım malzemeleri, Pazartesi günü itibarıyla AFAD yetkililerine teslim edilecek ve ivedilikle yardım bekleyen vatandaşlarımıza ulaştırılması sağlanacaktır.

Büyük Fenerbahçe Taraftarının ve değerli vatandaşlarımızın, bir kez daha önemli bir dayanışma örneğine imza atarak, Elazığ ve Malatya'nın yaralarını sarabilmek adına en güçlü desteği sağlayacaklarına yürekten inanıyoruz.