Kadinlar Euroleague Final Four Basin Toplantisi Yapildi

09.04.2015

Kadinlar Euroleague Final Four Basin Toplantisi Yapildi

10-12 Nisan tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da yapılacak Kadınlar Euroleague Final Four'un Basın Toplantısı düzenlendi.
 

Toplantıda 4'lü finalde mücadele edecek Fenerbahçe, USK Prag, Ekateringburg ve Dinamo Kursk takımların antrenörleri ile birer oyuncuları yer aldı. 
 

Takımımızı temsilen toplantıya katılan antrenörümüz Jacek Winnicki ile oyuncumuz Tina Charles, kendilerine güvendiklerini belirttiler.
 

Tina Charles: "Kendimize güveniyoruz"
Basın toplantısında ilk olarak söz alan Tina Charles, “Burası çok güzel bir şehir. İlk maçımız yarın USK Prag ile. Savunma ve hücum anlamında iyi oynamamız gereken bir maç olacak. Kendimize güveniyoruz. Sahaya çıkıp elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
 

Jacek Winnicki: "Maçlara hazırız"
Jacek Winnicki de, “Burada olmaktan mutluyuz, heyecanlıyız. En iyiyi başaran takımlar burada. Üst seviyede bir turnuva olacak. Maçlara hazırız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” değerlendirmesinde bulundu.
 

Bir soru üzerine takımına güvendiğinin altını çizen Winnicki, “Harika bir takımım var. Elimizden gelenin en iyisini yapağız. Umarım sonunu da en iyi şekilde bitireceğiz. Yarın ev sahibi USK Prag ile karşılaşacağız. İyi bir takımla oynayacağız ama biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.
 

Konuşmaların ardından takım oyuncuları kupa ile birlikte objektiflere poz verdi. 
 

10 Nisan Cuma:
Final Four Karşılaşmaları:
 

Ekateringburg-Dinamo Kursk
16:00/ FB TV
 

USK Prag-Fenerbahçe
19:00/FB TV