05.04.2015

Kafilemiz İstanbul'da

Rize’den Trabzon’a giderken silahlı saldırıya uğrayan kafilemizi Kulüp Başkanımız, yöneticiler ve çok sayıda taraftarımız tarafından Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yalnız bırakılmadı.

Çaykur Rizespor maçının ardından Rize’den Trabzon’a giderken Araklı ilçesinde takım otobüsümüze seyir halindeyken yapılan ve kafilemizi taşıyan otobüs şoförünün yaralandığı silahlı saldırı sonrasında kendilerine tahsis edilen zırhlı araçla Trabzon Havalimanı’na giden kafilemiz geç saatlerde İstanbul’a geldi.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kafilemizi Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlardan Deniz Tolga Aytöre, Ünal Uzun, Turhan Şahin, Hakan Dinçay, Yönetim Kurulu Üyelerinden Metin Doğan ve Yalçın Haker ile çok sayıda taraftarımız karşıladı. Teknik heyet ve takımızın yanında olan taraftarlarımız Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere de destek verdi.

Ardından takım otobüsüyle Can Bartu Tesislerimize giden Fenerbahçemizi taraftarlarımız burada da yalnız bırakmadılar. Saat 2.30 sularında tesislere varan kafilemiz çok sayıda taraftarımız tarafından karşılandı ve tezahüratlarda bulunuldu.