"kaliteli Bir Kadroya Sahibiz"

17.07.2011

"kaliteli Bir Kadroya Sahibiz"

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, genç bir rakiple oynamalarının kendileri için avantaj sağladığını belirterek, kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Standard Liege’nin genç bir kadro ile sahaya çıkmasının kendileri için avantaj sağladığını belirtti.

Shakhtar Donetsk ile oynayacakları hazırlık maçı içinse Aykut Kocaman, "21 Temmuz Perşembe günü Shakhtar Donetsk ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda karşılaşacağız. Shakhtar maçı hazırlık maçından daha farklı bir ortamda oynanacak. En büyük arzumuz, Fenerbahçe sevdalılarını statta görmek" dedi.

Transfer konusu ile ilgili soru üzerine Aykut Kocaman, "Geçen gün de belirttiğim gibi defans bölgesine oyuncu ihtiyacımız var. 2 oyuncumuz Milli takımlarında görev alıyorlar. Takıma dahil olmaları ligin başını bulacak. Sayısal olarak da transfer ihtiyacımızın olduğu belli" diye konuştu

Öte yandan kaliteli bir kadroya sahip olduklarını belirten Aykut Kocaman, en büyük transferlerinin geçen sezonun ikinci yarısında yakaladıkları atmosferi yakalamak olacağını ifade etti.