Kamil Söz: "galibiyeti Getiren İyi Bir Hazirlik Dönemi Oldu"

15.01.2013

Kamil Söz: "galibiyeti Getiren İyi Bir Hazirlik Dönemi Oldu"

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın antrenörü Kamil Söz, çok iyi bir hazırlık sürecinin ardından bu galibiyetin geldiğini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Kamil Söz, "Aslında deplasmanda kazanmak daha zor ve daha önemli.  Burada rahat kazanmaktan ziyade deplasmanda kazanmak daha da önemli. Önem veriyoruz. Bugünkü maça iyi hazırlandık. Yine aynı şekilde hazırlıklarımız devam edecek. Zaman zaman bazı aksilikler oldu ama maçın geneline bakıldığında iyi oynadık. Düşündüğümüz oyunu sergiledik. En iyi oynadığımız maçlardan bir tanesiydi. Şu anki durumumuz iyi. Eksiklerimizi tamamlayarak yolumuza deva etmek istiyoruz. Takımın durumundan memnunum, amaç daha iyiye gitmek" şeklinde konuştu.

Zaman zaman blok-defans organizasyonlarında problemler yaşadıklarını belirten Kamil Söz, "Biz ofansif olarak problem yaşamadık. Önemli olan blok-defans organizasyonu. Çok çalıştık. Bazen düşündüğünüz oyunu oynayamayabilirsiniz. Takımdaki bütün oyuncular profesyonel. Bundan sonrada daha iyi bir oyunla, en iyi şekilde mücadele edeceğiz" açıklamasında bulundu.