Kamil Söz: "önemli Bir Galibiyet Aldik"

21.11.2012

Kamil Söz: "önemli Bir Galibiyet Aldik"

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızı antrenörü Kamil Söz, önemli olanın tur atlamak olduğuna dikkat çekerek, "Deplasmanda da kazandık. Bugün de güzel bir skorla kazandık. Maçı kazandık ama bazı değişikliklerimiz oldu. Mücadelemizi genç bir takımla yaptık. Önemli olan tur atlamaktı ve yaptık. Yolumuza devam etmek istiyoruz. Hedefimiz şampiyonluk tabi. Fenerbahçe'de hedef her zaman şampiyonluk" dedi.

Takımımızda son dönemde yaşanan sakalıklarla ilgili de konuşan Kamil Söz, "Aslında yoğun bir maç trafiğimiz var. 13 maç oynadık ve şanssızlıklarımız olduç. Sezon başında Katar'da Kim oynamamıştı. Seda'nın, Marianne'nin sakatlığı olması bizi etkiledi. Genç oyuncularımız bu dönemde çok çalıştılar. Kazanmak için oynamamız gerekirdi ve oyandık. En kısa süre sakatlarımız da geri dönerek iyi bir duruma gelip, yolumuza devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Fenerbahçe'de her zaman hedeflenen yerin zirve olduğunu da belirten Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımımızın antrenörü Kamil Söz, "Tabi her zamanki gibi hedef büyük ve şampiyonluk. Sezon başında sakatlıklarımız oldu ve değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Değişiklikler olmasına rağmen takımın daha iyi olacağına inanıyorum. Ligde ve CEV Cup'ta en iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.