Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

28.10.2011

Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında, 31 Ekim Pazartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda KDÇ Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleşen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Dün akşamki Beşiktaş maçında görev alan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından,  yine dar alanda yapılan çift kale maçla antrenman sona erdi. Tedavileri süren Serkan Kırıntılı ve Issiar Dia antrenmana katılmadı.

Takımımız hazırlıklarına 29 Ekim Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 11.00’de başlayacak antrenmanın sadece ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutulacak.