Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

20.12.2012

Karabükspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’de ilk yarının son haftası olan 17. haftada, 22 Aralık Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda, KDÇ Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde, yoğun kar yağışı altında ve alt sahada yapılan antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Dünkü Sivasspor maçının on birinden başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Egemen taburcu edildi

Dünkü Sivasspor maçında, rakibiyle girdiği bir ikili mücadele sonrası kafa travmasına bağlı kısa süreli hafıza kaybı yaşayan, ardından kaldırıldığı Göztepe Medical Park Hastanesi’nde çekilen beyin tomografisinde ciddi bir bulguya rastlanmayan, ancak tedbir amaçlı olarak geceyi hastanede geçiren Egemen Korkmaz, bugün taburcu edildi. Bir süre dinlendirilecek olan Egemen ile tedavisine devam edilen Dirk Kuyt antrenmanda yer almadı.

Karabükspor maçı hazırlıkları 21 Aralık Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.