Karabükspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

30.10.2011

Karabükspor Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında KDÇ Karabükspor ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi. Antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı. Tedavileri devam eden Issiar Dia ile Serkan Kırıntılı’nın haricinde tüm oyuncularımız antrenmanda yer aldı.

Fenerbahçemiz akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla KDÇ Karabükspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde kampa girdi.